W opublikowanym wczoraj filmiku na Instagramie, Britney Spears wyjawiła, którą z piosenek z jej ostatniego krążka „Glory” lubi najbardziej. O dziwo nie jest to żaden z singli, który promował płytę. 

Jak się okazuje, Księżniczka popu szczególną sympatią darzy utwór „Just Like Me”. „Pomogłam napisać tę piosenkę. „Just Like Me” to moja ulubiona piosenka z „Glory” i chciałam okazać jej odrobinę miłości!” – napisała pod opublikowanym wideo, w tle którego słychać właśnie ten kawałek.

Na początku maja, niespodziewanie we wszystkich serwisach streamingowych, po czterech latach od wydania „Glory”, zaktualizowano oficjalną okładkę wydawnictwa. W ten sposób wokalistka i jej sztab chcieli podziękować fanom, którzy zorganizowali akcję #JusticeForGlory polegającą na kupowaniu płyty w sklepie iTunes. Dzięki temu, krążek dotarł na sam szczyt notowania Pop Albums oraz trafił do topki iTunes USA. Na tym nie skończyły się niespodzianki. W piątek 29 maja, oficjalną premierę na całym świecie miał kawałek „Mood Ring” również nagrany podczas sesji do „Glory”. Do tej pory, piosenka legalnie dostępna była tylko na japońskiej wersji albumu. „Mood Ring” dotarło na sam szczyt notowania iTunes w USA.

Zaktualizowano ORYGINALNĄ okładkę albumu Britney Spears „Glory”. Po czterech latach!

Britney Spears oficjalnie publikuje „Mood Ring”. Piosenka do tej pory dostępna była tylko na japońskiej wersji krążka „Glory”

Wielki sukces Britney Spears. „Mood Ring” na 1. miejscu listy iTunes w USA!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here