Smutne wieści dla wszystkich fanów księżniczki popu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, amerykańska gwiazda ogłosiła, że zaplanowana na 2019 rok rezydentura w Las Vegas nie odbędzie się.

Za niewiele ponad miesiąc Britney Spears miała ponownie stanąć na scenie w Las Vegas, aby zagrać pierwszy z ponad trzydziestu zaplanowanych koncertów w ramach swojej drugiej w karierze rezydentury „Domination”. Niestety, ku zaskoczeniu wszystkich, dziś na profilach społecznościowych artystki pojawiło się oświadczenie, że rezydentura zostaje całkowicie odwołana. Powodem takiej decyzji są poważne problemy zdrowotne ojca Britney – Jamiego Spearsa.

„Nie wiem nawet, od czego mam zacząć, ponieważ jest to dla mnie niezwykle trudne. Nie będę występować ze swoim show Domination. Nie mogłam się doczekać tych koncertów oraz tego, żeby zobaczyć was wszystkich w tym roku, więc taki obrót sprawy łamie mi serce. Jednak ważne jest, aby zawsze umieszczać swoją rodzinę na pierwszym miejscu… I właśnie taką decyzję musiałam podjąć. Kilka miesięcy temu mój ojciec był w szpitalu i prawie umarł. Wszyscy jesteśmy tak wdzięczni, że wyszedł z tego żywy, ale wciąż ma przed sobą długą drogę. Musiałam podjąć trudną decyzję, aby w tym momencie skoncentrować się na mojej rodzinie. Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumiecie” – napisała Britney.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I don’t even know where to start with this, because this is so tough for me to say. I will not be performing my new show Domination. I’ve been looking forward to this show and seeing all of you this year, so doing this breaks my heart. However, it’s important to always put your family first… and that’s the decision I had to make. A couple of months ago, my father was hospitalized and almost died. We’re all so grateful that he came out of it alive, but he still has a long road ahead of him. I had to make the difficult decision to put my full focus and energy on my family at this time. I hope you all can understand. More information on ticket refunds is available on britneyspears.com. I appreciate your prayers and support for my family during this time. Thank you, and love you all… always.

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Niedługo po ogłoszeniu przez Britney fatalnych wieści, na Twitterze producentów show – duetu Napoleon & Tabitha, pojawiły się informacje na temat tego, co mieliśmy zobaczyć podczas rezydentury „Domination”. W setliście show nie zabrakło przebojów „Overprotected” czy „My Prerogative”, a sama Britney miała wykonać kilka kawałków całkowicie na żywo.

Warto wspomnieć również o tym, że kilka miesięcy temu do sieci przedostała się informacja o niezwykle słabych wynikach sprzedaży biletów na koncerty. Nie wyprzedano nawet połowy, w tym na pierwszy, który miał się odbyć już 13 lutego. Złośliwi twierdzą, że wpływ na podjęcie decyzji o anulowaniu rezydentury miały statystyki, a nie zdrowie ojca Spears. Na oficjalnej stronie internetowej artystki napisano, że obecnie wszystkie plany zawodowe Britney są zawieszone do odwołania.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here