Britney Spears to gwiazda, która w trakcie trwania swojej kariery wydała naprawdę dużo utworów. Jak się okazuje, księżniczka popu nie pamięta każdego z nich. Na Instagramie podzieliła się z fanami informacją, że nie pamiętała, iż w 2015 roku nagrała cover popularnego przeboju.

Oops!… She did it again. Po tym jak w jednym z wywiadów Britney Spears przyznała, że nie pamięta, z której piosenki pochodzi słynna fraza „It’s Britney, bitch”, okazało się, iż nie pamięta też o wszystkich nagranych przez siebie kawałkach. Księżniczka popu pochwaliła się na Instagramie kolejnym filmikiem, na którym widać ją ćwiczącą. Tym razem, gwiazda użyła jako podkład utwór pochodzący z jej katalogu. To wydany w 2015 na potrzeby albumu Giorgio Morodera singiel „Tom’s Diner”, będący coverem wielkiego hitu Suzanne Vega.

„Ta piosenka wyszła, kiedy miałam 6 lat… Pewnego dnia słuchałam jej w samochodzie, zadzwoniłam do menadżera, powiedziałam: hej! ta piosenka jest świetna… i nagrałam ją. Nie pamiętałam o jej istnieniu, aż pewnego dnia wyskoczyła na moim telefonie. Pomyślałam sobie: cholera, zapomniałam o niej. Tak czy inaczej, to świetna piosenka!” – napisała w opisie.

Fani gwiazdy pisali w komentarzach, że cover „Tom’s Diner” to jeden z jej najlepszych projektów w ostatnich latach. Sytuację skomentował sam Giorgio Moroder, legenda muzyki disco. Na swoich profilach społecznościowych zapowiedział stworzenie kolejnego remixu przeboju z myślą o kolejnych treningach Britney. Piosenka ukazała się w sieci i co wychwycili fani, zawiera dotąd nieznane wokale Spears. Możecie jej posłuchać poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here