Pod koniec maja do streamingu oficjalnie trafił utwór „Mood Ring”, który wcześniej dostępny był wyłącznie na japońskiej wersji albumu „Glory” z 2016 roku. Po sukcesie piosenki na iTunes, światło dzienne ujrzały dwa nowe remiksy. 

Tuż po opublikowaniu „Mood Ring” w serwisach streamingowych, piosenka dotarła na sam szczyt notowania iTunes w USA, pokonując m.in. wydane w tym samym czasie „Rain On Me” Lady Gagi i Ariany Grande. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Korzystając z sukcesu utworu, a także z okazji obchodzonego teraz Miesiąca Dumy premierę miały dzisiaj nagrane do utworu remiksy.

Na ten moment „Mood Ring (Pride Remix)” znajduje się na listach iTunes w ponad 40 krajach, w tym w Polsce. W światowym zestawieniu zadebiutowało na 15 pozycji.

Oryginalną wersję „Mood Ring” przesłuchać można TUTAJ. Utwór pochodzi z japońskiej wersji krążka „Glory”. Ponowne wydanie miało miejsce 29 maja, kilka tygodni po tym jak w serwisach streamingowych została zaktualizowana okładka albumu „Glory”, o czym pisaliśmy TUTAJ. W ten sposób wokalistka i jej sztab chcieli podziękować fanom, którzy na początku maja zorganizowali akcję #JusticeForGlory.

Wielki sukces Britney Spears. „Mood Ring” na 1. miejscu listy iTunes w USA!

Britney Spears oficjalnie publikuje „Mood Ring”. Piosenka do tej pory dostępna była tylko na japońskiej wersji krążka „Glory”

Wielki sukces Britney Spears. „Mood Ring” na 1. miejscu listy iTunes w USA!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here