Britney Spears właśnie skończyła 36 lat. Gwiazda w podziękowaniu za otrzymane od fanów życzenia postanowiła nagrać i opublikować filmik w trakcie, którego śpiewa jeden z klasyków Elvisa Presleya.

Amerykańska piosenkarka urodziła się dokładnie 2 grudnia 1981 roku. 36-letnia wykonawczyni przeboju ‚Womanizer’ zainspirowana jednym z ostatnich nagrań Madonny wykonującej przebój ‚Toxic’ zdecydowała się na nietypową odpowiedź skierowaną do Królowej Popu. Spears stworzyła i wrzuciła do sieci filmik z własnym wykonaniem ‚Can’t Help Falling In Love’ Elvisa Presleya. Acapella.

Wczoraj czułam się naprawdę zainspirowana postem Madonny. Ona ma rację…. cisza = śmierć! Te słowa utknęły mi w głowie, bo są bardzo prawdziwe” napisała wokalistka odnosząc się do ostatniego nagrania Madonny z okazji Światowego Dnia AIDS. „Zawsze chciałam zrobić tego rodzaju występ… śpiewać w ładnej małej-czarnej, ze zwykłym 360, robiąc jedno ujęcie! Pomyślałam, że skoro są moje urodziny, to dlaczego nie spróbować? (…) Dziękuję Wam wszystkim za piękne życzenia i za to, że pozwalacie mi robić to, co kocham.” dodała piosenkarka.

Filmik opublikowany przez Britney znajdziecie poniżej.

http://luvpop.pl/britney-spears-10-singlowych-kamieni-milowych-2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here