Choć ciężko w to uwierzyć, kariera Britney Spears trwa już dwadzieścia lat. Amerykańska gwiazda udostępniła z tej okazji wideo upamiętniające wydanie jej debiutanckiego singla oraz podziękowała fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

23 października 1998 roku świat po raz pierwszy usłyszał słynne „Oh Baby, Baby”. Właśnie tego dnia swoją oficjalną premierę miał pierwszy w karierze singiel Britney Spears – „Baby One More Time”. Utwór wyprodukowany przez Maxa Martina rozpoczął spektakularną karierę 16-letniej wówczas Britney, która trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Kawałek dotarł do 1. miejsca listy Billboardu, spędził tam dwa tygodnie, a jego aktualna sprzedaż wynosi ponad 10 milionów kopii.

Z tej okazji, Britney Spears umieściła specjalne wideo na swoim kanale na YouTubie, gdzie umieszczone zostały wywiady z artystką z tamtego okresu oraz kulisy kręcenia jednego z najbardziej kultowych klipów w popkulturze. Dodatkowa, księżniczka popu umieściła poruszający wpis na swoich profilach społecznościowych, skierowany do jej fanów.

„Ciężko ująć w słowa, co oznacza dla mnie dzisiejszy dzień. 20 lat temu, świat usłyszał moją muzykę po raz pierwszy! Wiele zdarzyło się od tamtej pory… Naprawdę chcę podziękować moim niesamowitym fanom, którzy są przy mnie od pierwszego dnia. Wasze wsparcie przez lata znaczy dla mnie wszystko. Kocham was!” – napisała Britney.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here