J

uż niebawem Britney Spears wyruszy w letnią trasę koncertową „Piece Of Me”, w ramach której wokalistka odwiedzi również Europę. Nie jest to jednak jedyny plan zawodowy 36-latki na najbliższy okres. Księżniczka popu zasugerowała w jednym z wywiadów, że rozpoczęła prace nad następcą krążka „Glory”.


36-latka udzieliła wywiadu amerykańskiemu magazynowi „People”, w którym opowiedziała o swojej rodzinie, obecnym partnerze oraz dbaniu o własną formę. Najciekawszym punktem rozmowy okazała się jednak odpowiedź na pytanie, czy artystka rozpoczęła już prace nad kolejnym solowym krążkiem, a jeśli tak, to kiedy można się go spodziewać. Spears co prawda nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi, ale dała wyraźny sygnał, że coś jest na rzeczy.

„To wielki sekret!” odpowiedziała tajemniczo gwiazda.

Fani od razu zaczęli spekulować, że ich idolka może mieć w planach wydanie niezapowiedzianego wcześniej materiału, tak jak miało to miejsce w przypadku wielu innych artystów, zainspirowanych sukcesem albumu „Beyonce”. Britney wyznała również, że podczas letnich koncertów trasy „Piece of Me” pojawią się nowe piosenki. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że chodzi o premierowy materiał gwiazdy z jej kolejnego albumu.

Nie byłam w Europie już dłuższy czas. Dodaję kilka nowych piosenek do koncertów.” dodała Britney.

Jest tyle zmian. Mam jeszcze 1,5 miesiąca do startu, więc mam trochę pracy do zrobienia, ale jestem mocno podekscytowana.” stwierdziła Spears.

Warto wspomnieć, że w 2018 roku mija dwadzieścia lat od wydania debiutanckiego singla artystki, czyli „…Baby One More Time”. Na ten moment dyskografię Britney Spears zamyka wydany w sierpniu 2016 roku krążek „Glory”, z którego pochodzą single „Make Me” oraz „Slumber Party”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here