Na początku 2019 roku Britney Spears zaskoczyła wszystkich fanów, informując o zawieszeniu kariery przez zły stan zdrowia swojego ojca. Jak podają amerykańskie media, księżniczka popu zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego na obserwację.

Od chwili, kiedy Britney Spears poinformowała o przerwie w karierze i odwołaniu koncertów w ramach rezydentury „Domination”, na jej profilach społecznościowych nie pojawił się żaden post. Na próżno też szukać zdjęć piosenkarki zrobionych przez paparazzi. Jak podaje serwis TMZ, specjalizujący się w informowaniu o życiu prywatnym gwiazd, Britney zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego na trwającą 30 dni obserwację. Powodem takiej decyzji ma być wciąż zły stan zdrowia Jamiego Spearsa.

O tym, że podana przez plotkarski portal informacja może być jednak prawdziwa świadczy najnowszy post, który Brit opublikowała na swoim Instagramie po ponad dwumiesięcznej przerwie. Księżniczka popu umieściła grafikę z hasłem mówiącym o tym, jak istotne jest zadbanie o swój umysł, ciało oraz duszę, umieszczając pod nią wymowny podpis: „Każdy z nas potrzebuje trochę czasu dla samego siebie”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

We all need to take time for a little „me time.” 🙂

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Przypomnimy, że w 2007 roku Britney Spears przeżyła głośne załamanie nerwowe. Artystka ogoliła się na łyso, straciła prawa rodzicielskie oraz ponownie trafiła pod prawną opiekę swojego ojca.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here