Britney Spears jest jedną z najaktywniejszych gwiazd na Instagramie. Niedawno poprzez ten serwis artystka podziękowała swoim znajomym z branży, które pomogły jej w ciężkich czasach. 

Księżniczka popu opublikowała serię zdjęć przedstawiających kobiety, które, jak sama przyznała, inspirowały ją przez ostatni rok w szczególnie izolującym, samotnym okresie w jej życiu.

„To są kobiety, które naprawdę zainspirowały moje życie! Przebywanie z dala od rodziny i mojego chłopaka podczas kwarantanny było dla mnie naprawdę trudne, ale dobrą rzeczą w mediach społecznościowych jest to, że możemy łączyć się w inny sposób, dzięki czemu nie czujemy się samotni w tym szalonym świecie Te wyjątkowe panie zawsze rozświetlają mi dzień!” – napisała.

Wśród „wyjątkowych pań” znalazły się jej siostra Jamie Lynn Spears, Sharon Stone, Natalie Portman, Sarah Jessica Parker, Miley Cyrus, Noah Cyrus i influencerka fitness Tawny Janae.

Wspomniane przez Britney gwiazdy, za pomocą social mediów również wyraziły swoją sympatię wobec piosenkarki.

„Dziękuję droga Britney” – napisała Sarah Jessica Parker, która w lutym tego roku na Twitterze dała znać o swoim poparciu dla akcji #FreeBritney. „Myślę, że już od dawna wiesz, co do ciebie czuję. Przesyłałam najlepsze życzenia i jestem wzruszona, że zaliczyłaś mnie do tego grona”. Młodsza siostra Miley Cyrus, Noah skomentowała post Britney: „tak bardzo mnie inspirujesz, odkąd byłam dzieckiem, a możliwość dorastania z twoją muzyką była błogosławieństwem”. Na publikację Brit zareagowały także Sharon Stone: „Dziękuję Ci. Jesteś jednym z największych i najbardziej ukochanych talentów, które ten świat zna, kocha i za nim stoi. Wybierz swoją przyszłość; wizualizuj swój sen” oraz Natalie Portman, która opublikowała swoje stare zdjęcie z wokalistką.

Oczywiście w świetle ruchu #FreeBritney fani Księżniczki popu uważnie skanują każdą jej publikacje w Internecie. Wspomniany post wzbudził wśród nich wiele pytań. Pisano: „Gdzie są Madonna i Janet Jackson?”, a także „ale co to znaczy, że byłeś poza swoim chłopakiem i rodziną?”, ponieważ w zeszłym tygodniu Britney została zauważona w Los Angeles ze swoim partnerem Samem Asghari i jej 14-letnim synem Jaydenem, a 1 marca 39-latka opublikowała także zdjęcie ze swoimi dwoma synami. Wypomniano jej także, że razem z Samem wyruszyli na romantyczny wypad na Hawaje w listopadzie 2020 roku.

Fani wrócili też uwagę, że Britney nie mogłaby „łączyć się przez social media” z wyróżnionymi kobietami, ponieważ obserwuje tylko Miley oraz swoją siostrę Jamie Lynn.

Artyści wspierają Britney Spears. Coraz więcej gwiazd bierze udział w akcji #FreeBritney

Obejrzeliśmy „Framing Britney Spears”. Wy też powinniście [CYTATY]

Chłopak Britney Spears zabrał głos. Mężczyzna w ostrych słowach odniósł się do ojca piosenkarki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here