D

obre wieści dla wszystkich fanów Britney Spears. Choć już od pewnego czasu mówi się o muzycznym powrocie 36-latki, dopiero dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzone informacje. Amerykański raper Pitbull zapowiedział, że już wkrótce swoją premierę będzie miał jego nowy singiel z gościnnym udziałem Britney Spears i Marca Anthonego.


Szykują się niezwykle pracowite miesiące dla Britney Spears. Księżniczka popu już w lipcu wyruszy w pierwszą od siedmiu lat światową trasę koncertową „Piece Of Me”, w ramach której odwiedzi również Europę. Supportem podczas europejskiej części tournée ma być raper Pitbull, który w ostatnim wywiadzie zapowiedział, że już wkrótce usłyszymy jego nowy numer z gościnnym udziałem Marca Anthonego oraz właśnie Britney Spears. Kawałek nosi tytuł „I Feel So Free With You”. Póki co, nie jest znana data premiery singla.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza kompozycja będącą efektem współpracy obu artystów. W zeszłym roku Pitbull potwierdził, że jego pierwotnym wyborem w tworzeniu piosenki „Hey Ma” była właśnie Britney, jednak ostatecznie postanowił zamienić jej wokale na te wykonywane przez Camilę Cabello. Niedługo po tym doniesieniu, wersja z udziałem wykonawczyni przeboju „Toxic” przedostała do sieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here