Tydzień temu sąd w Kalifornii zadecydował o zawieszeniu ojca Britney Spears w funkcji jej opiekuna. Wokalistka latami starała się odsunąć od toksycznego ojca. Wspierali ją w tym fani angażujący się w ruch Free Britney, którym teraz osobiście podziękowała.

Ruchu #FreeBritney… brak mi słów… dzięki wam i waszej niezdartej wytrzymałości w uwalnianiu mnie z kurateli moje życie idzie teraz w dobrym kierunku! Ostatniej nocy płakałam przez dwie godziny, bo moi fani są najlepsi i wiem o tym. Czuję wasze serca, a wy czujecie moje… to wiem na pewno„. – napisała artystka na sowich mediach społecznościowych, pod nowym filmikiem.

OJCIEC BRITNEY SPEARS NIE BĘDZIE JUŻ SPRAWOWAŁ KURATELI NAD CÓRKĄ. JEST DECYZJA SĄDU

Ruch Free Britney w znacznym stopniu przyczynił się do nagłośnienia wieloletniego wykorzystywania ikony popu przez osoby zaangażowane w nałożoną na nią kuratelę. Dzięki ich działaniu, tematem wokalistki zainteresowały się największe media, a nawet amerykańscy politycy, a także twórcy filmów dokumentalnych („Britney vs Spears” jest już dostępne na polskim Netflixie).

Britney Spears już tylko o krok od wolności. Artystka rozpłakała się po tym jak jej ojciec został zawieszony w funkcji jej opiekuna

Britney Spears o ruchu Free Britney: „To dzięki nim mam odwagę, żeby zeznawać przeciwko mojej rodzinie”

Britney Spears uwolniła się spod kurateli ojca – szczegóły przełomowej rozprawy

Film dokumentalny Netflixa „Britneys vs Spears” jest już dostępny do obejrzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here