Amerykańska gwiazda Britney Spears opublikowała dziś na swoich Instagram stories krótką wiadomość. Księżniczka popu stwierdziła w niej, że paparazzi przerabiają jej zdjęcia, by wyglądała na nich niekorzystnie.

Odkąd Britney Spears opuściła szpital psychiatryczny, każdy jej post na Instagramie jest przedmiotem dokładnej analizy fanów wokalistki. Doszukują się oni dowodów popierających słuszność akcji #FreeBritney, o której pisaliśmy TUTAJ. Wczoraj do sieci trafiły zdjęcia z wypadu Britney i jej chłopaka Sama nad wodę. Widzimy na nich księżniczkę popu w bikini. Pomimo zachwytu fanów, którzy ucieszyli się, że znów widzą swoją idolkę uśmiechniętą, zdjęcia nie przypadły do gustu samej zainteresowanej. Za pośrednictwem funkcji Instagram stories, wykonawczyni hitu „Work Bitch” udostępniła wideo, na którym również ubrana jest tylko w dwuczęściowy strój kąpielowy. Britney Spears oskarżyła paparazzi o retuszowanie jej zdjęć, by wyglądała na nich gorzej niż w rzeczywistości.

„Wczoraj poszłam popływać. [Na zdjęciach paparazzi] wyglądam jakbym ważyła 20 kilogramów więcej w porównaniu do teraz. Tak naprawdę wyglądam. Jestem szczupła jak igła” – skwitowała gwiazda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here