Twórczość jednej z najlepiej sprzedających się artystek w historii jeszcze w tym roku zostanie przeniesiona na deski teatru. Britney Spears potwierdziła dzisiaj krążące od roku plotki o musicalu inspirowanym nagranymi przez nią utworami. 

Show będzie nosić tytuł „Betty Friedan, uważana dzisiaj za jedno z klasycznych dzieł feministycznych.

„Jestem bardzo podekscytowana na musical z moimi piosenkami – szczególnie takim, który rozgrywa się w tak magicznym świecie pełnym postaci, na których dorastałam, które kocham i uwielbiam” – powiedziała artystka, dodając „To dla mnie spełnienie marzeń!”. 

W musicalu użyto 23 piosenek z repertuaru Księżniczki Pop. Jak donosi NY Times wśród nich znalazły się zarówno wielkie, znane na całym świecie przeboje gwiazdy, jak również te mniej rozpoznawalne piosenki, wyciągnięte z otchłani płyt Britney. Premiera „Once Upon a One More Time” odbędzie się 13 listopada w James M. Nederlander Theatre w Chicago. Nie są jeszcze znane daty, kiedy będzie można podziwiać spektakl na Broadwayu.

W roli reżysera zobaczymy nominowaną do prestiżowej nagrody Tony Kristin Hanggi, za choreografię odpowiedzialni są Keone i Mari Madrid.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here