Wczorajsza rozprawa w Los Angeles była kolejnym przełomowym momentem w dążeniach do końca nałożonej na Britney Spears kurateli. 

Sędzia Brenda Penny wyraziła zgodę na zatrudnienie przez Britney własnego prawnika, co jest dotychczas największym sukcesem i przełomem w sprawie (więcej na ten temat TUTAJ).

Dodatkowo, podczas wczorajszej rozprawy, artystka ponownie miała okazję przemówić osobiście. Gwiazda w rozrywającym serce wystąpieniu raz jeszcze opowiedziała o nadużyciach jej sztabu oraz rodziny, wyraziła chęć postawienia pełniącego nad nią kuratelę ojca przed sądem, a także w przejmujących słowach podziękowała swoim „niesamowicie silnym i utalentowanym” fanom walczącym o jej wolność i angażującym się w akcję #FreeBritney

To dzięki nim jestem dziś tutaj i to dzięki nim mam odwagę, żeby zeznawać przeciwko mojej rodzinie, która uciszała mnie i moich fanów przez lata” – powiedziała.

Przełom w sprawie Britney Spears. Gwiazda może wybrać własnego prawnika!

Britney Spears po raz pierwszy wyjawia całą prawdę o kurateli: „Nie jestem szczęśliwa, nie mogę spać, mam depresję i płaczę każdego dnia”

Britney Spears walczy o koniec kurateli. Przetłumaczyliśmy całe przemówienie artystki

Artyści wspierają Britney Spears. Coraz więcej gwiazd bierze udział w akcji #FreeBritney

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here