Britney Spears pod opublikowanym na Instagramie wideo wspomina związek z Justinem Timberlake’iem. 

Wczoraj na instagramowym profilu Britney pojawiły się dwa nowe filmiki, na których  księżniczka popu wygłupia się i tańczy do piosenki „Filthy” pochodzącej z ostatniego krążka Justina Timberlake’a „Man of the Woods”. 

W opisie pod jednym z nich artystka napisała: „Wiem, że 20 lat temu mieliśmy jedno z największych rozstań na świecie, ale hej, ten człowiek jest geniuszem! Świetna piosenka JT!”

Kilka dni temu Spears, również na Instagramie nawiązała do twórczości jeszcze innej znanej gwiazdy – Beyoncé, o czym można przeczytać TUTAJ.

Britney Spears i Justin Timberlake na początku tego stulecia byli jedną z najgłośniejszych par showbiznesu. Szczegóły ich rozstania z 2002 roku są do dzisiaj chętnie omawiane. Wszystko wskazuje na to, że pomimo burzliwego zakończenia związku artystom udało się wrócić do przyjaznych stosunków. W 2016 roku w wywiadzie z Entertainment Weekly Britney przyznała że z chęcią ponownie nagrałaby piosenkę z Justinem, który zapytany o możliwy collab z byłą dziewczyną zareagował równie entuzjastycznie. 

Britney Spears na Instagramie: „Biorę przykład z Beyoncé, bo jestem FLAWLESS”

Britney Spears już nic nie nagra? Tak twierdzi jej syn!

SZA i Justin Timberlake prezentują wspólny utwór. Zobacz teledysk nakręcony do kawałka „The Other Side”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here