Britney Spears odpowiada na niemiłe komentarze pod jej zdjęciami na Instagramie. Gwiazda opublikowała inspirujący i motywujący wpis, a w opisie nawiązała do innej muzycznej megagwiazdy – Beyoncé. 

Britney na swoim instagramie napisała: „Nauczyć się kochać samego siebie jest czasami najtrudniejszą rzeczą do zrobienia. Wiecie jak ja to okazuję? Publikując cokolwiek do cholery chcę! Jeśli chcę opublikować zdjęcie w tym samym stroju trzy razy, to to zrobię. Biorę przykład z Beyoncé, bo jestem perfekcyjna (flawless)! Ale poważnie, wredne komentarze zachowajcie dla siebie.” 

Wpis odnosi się do krytyki jaka spadła na Britney po tym jak opublikowała na Instagramie serię zdjęć w tym samym stroju. Artystka nawiązała do hitu Beyoncé z 2013 roku zatytułowanego „Flawless”

View this post on Instagram

It’s getting more official each day ….. the bright enlightening patterns of self love 🧘🏼‍♀️☀️💕🌸🦋. If you don’t believe me just look at what God is demonstrating for us to do each day for ourselves ….. self care and knowing our worth as individuals!!!!!!! Learning to love You sometimes is the hardest thing to do … and do you know how I show that 🤔🤔🤔 ???? By posting whatever the heck I want 😂😂😂💋💋💋 !!!! If I want to post a picture with the same outfit three times … I will do so and take note from @Beyonce because I am FLAWLESS 💁🏼‍♀️💁🏼‍♀️💁🏼‍♀️💁🏼‍♀️💁🏼‍♀️ !!!! But seriously …. keep your mean comments to yourselves 😘.

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Britney Spears już nic nie nagra? Tak twierdzi jej syn!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here