Po odzyskaniu wolności Britney Spears w końcu nie boi się mówić o latach spędzonych pod nałożoną na nią kurateli. Za pośrednictwem Instagrama gwiazda po raz kolejny podziękowała osobom, które ją wspierały, wbijając przy tym szpilę Christinie Aguilerze.

Britney Spears i Christina Aguilera poznały się już jako dzieci, biorąc udział w programie Klub Myszki Mickey. Kilka lat po zakończeniu show obie wydały debiutanckie albumy studyjne, które uczyniły z nich globalne supergwiazdy. Wraz z rosnącą popularnością wokalistki straciły kontakt, jednak zawsze chętnie komentowały swoje poczynania zawodowe w wywiadach. Kilka dni temu Christina Aguilera pojawiła się na rozdaniu Latin Grammys. Zapytana o to, czy komunikowała się w jakiś sposób z Britney Spears po jej wygranej w sądzie, odmówiła odpowiedzi. Nie umknęło to Britney Spears, która zamieściła na stories fragment wywiadu i skrytykowała pozostające cicho osoby.

„Kocham i doceniam każdego, kto mnie wspierał. Ale odmawianie odpowiedzi, kiedy znasz prawdę, jest równoznaczne z kłamstwem!!! Bycie 13 lat w skorumpowanym, pełnym nadużyć skorumpowanym systemie – dlaczego to taki trudny temat dla ludzi??? Ja przez to przeszłam!!! Do wszystkich, którzy wypowiedzieli się i wsparli mnie – dziękuję… Tak, liczę się!!!” – napisała.

W kolejnym story gwiazda przytoczyła fragment wywiadu z Lady Gagą, który miał miejsce podczas premiery filmu „Dom Gucci” w Milianie. Artystka podziękowała koleżance z branży za słowa wsparcia.

„Dziękuję za to, że znalazłaś czas na powiedzenie tak miłych rzeczy. Popłakałam się!!! Kocham cię!!!” – wyznała.

Co ciekawe, w mediach społecznościowych rozpętała się burza. Fani Xtiny przypomnieli, że to właśnie ich idolka zamieściła w mediach społecznościowych wpis na temat ruchu „Free Britney”, podczas gdy Lady Gaga pozostawała cicho do chwili ogłoszenia, że Britney Spears odzyskała wolność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here