Od rana świat żyje niesamowitą informacją o odsunięciu ojca Britney Spears ze stanowiska jej opiekuna. Jest to niesamowicie wielki przełom w długoletniej walce o wolność ikony popu.

Minionego wieczoru, sąd w Los Angeles zadecydował o usunięciu ojca Britney, Jamiego Spears, ze stanowiska jej kuratora. Mężczyzna, na prośbę samej wokalistki, po 13 latach przestał być opiekunem swojej słynnej córki.

BRITNEY SPEARS UWOLNIŁA SIĘ SPOD KURATELI OJCA – SZCZEGÓŁY PRZEŁOMOWEJ ROZPRAWY

Sama Britney nie była obecna na rozprawie, ale była informowana na bieżąco i ,jak twierdzi „Page Six”, na wieść o zawieszeniu jej ojca popłakała się z radości. Wczorajsza decyzja sądu to efekt długoletniej walki wokalistki z wyzyskującym i wykorzystującym ją ojcem oraz systemem prawnym.

Britney zalała się łzami po usłyszeniu decyzji sędziej” – mówi źródło. „Przez długi czas myślała, że już nigdy nie doczeka się dnia, w którym despotyczna kontrola ojca nad każdym aspektem jej życia się skończy, ale teraz w końcu się to stało. Jest w szoku i brakuje jej słów, ale dosłownie skacze z radości. Nie czuła takiego szczęścia od 13 lat”.

Pod najnowszym postem na Instagramie, ikona popu napisała, że jest teraz „w siódmym niebie„.

Również świeżo upieczony narzeczony Britney, Sam Asghari, na swoim Instagramie pogratulował artystce oraz jej fanom i ruchowi #FreeBritney, za pomocą instastories. Asghari razem z Britney świętowali jej wygraną na kolacji razem z jego siostrą.

OJCIEC BRITNEY SPEARS NIE BĘDZIE JUŻ SPRAWOWAŁ KURATELI NAD CÓRKĄ. JEST DECYZJA SĄDU

Kolejna rozprawa Britney odbędzie się 12 listopada. Ma na niej zapaść ostateczna decyzja, co do zakończenia kurateli. Prawnik artystki, Mathew Rosengart, zapewnia, że w dalszym postępowaniu będzie chciał pociągnąć do odpowiedzialności Jamiego Spears za jego znęcanie się nad Britney, wykorzystywaniu jej oraz nieuzasadnionego pobierania z jej konta kwot opiewających na miliony dolarów.

Britney Spears uwolniła się spod kurateli ojca – szczegóły przełomowej rozprawy

Ojciec Britney Spears nie będzie już sprawował kurateli nad córką. Jest decyzja sądu

Z OSTATNIEJ CHWILI: Britney Spears się zaręczyła!

Film dokumentalny Netflixa „Britneys vs Spears” jest już dostępny do obejrzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here