Młodszy syn Britney Spears – Jayden James Federline podczas transmisji na żywo na swoim instagramowym profilu, zdradził niepokojacą nowinę dla wielbicieli księżniczki popu. Zapytana przez niego Britney o to, kiedy wyda coś nowego odpowiedziała, że rozważa odejście od tworzenia muzyki na zawsze.

13-letni syn Britney Spears – Jayden James Federline założył konto na Instagramie. Jak można się było spodziewać, szybko zainteresowali się nim fani jego popularnej mamy. Podczas transmisji na żywo, chłopiec zdradził kilka istotnych, zdaniem popierających akcję #FreeBritney fanów, szczegółów odnośnie sytuacji życiowej księżniczki popu.

Jayden James zapytany o to, czy Britney jest kontrolowana, odpowiedział, że robi wszystko, co w jego mocy, ale wiele osób jest nad nim. Zdradził, że bardzo lubi jej nowego partnera – Sama, jego tata Kevin to najlepsza osoba na świecie, tak samo jak babcia Lynne. O dziadku, który od 2008 roku pełnił rolę kuratora gwiazdy, powiedział, że nie miałby nic przeciwko, gdyby zmarł.

Wspomniał również o tym, że jego mama poświęciła dużo czasu na nagrywanie nowego materiału. Kiedy jednak zapytał ją o wydanie jakiegokolwiek z premierowych kawałków, ta odpowiedziała, że myśli nad odejściem od muzyki. Stanowisko samej Britney w tej sprawie pozostaje nieznane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here