Wielkie gratulacje dla Britney Spears. Księżniczka popu i jej narzeczony Sam Asghari spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. 

Britney podzieliła się dzisiaj niezwykle radosną dla niej nowiną – gwiazda spodziewa się kolejnego dziecka. Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym wyjawiła informację o ciąży.

Straciłam tak dużo na wadze przed wyjazdem na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam, że coś się stało z moim brzuchem. Mój mąż stwierdził, że jestem w ciąży spożywczej. Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka!” – wyjawiła na Instagramie. „Co prawda, 4 dni później już dostałam trochę ciąży spożywczej. Rosnę! Jeśli tam jest dwójka, chyba odlecę.”. Britney podzieliła się również przykrymi wspomnieniami z poprzednich ciąż. „Oczywiście nie będę teraz tak często wychodzić do ludzi, bo paparazzi będą tylko chcieli zrobić mi zdjęcia dla pieniędzy, jak to już wcześniej niestety robili. To trudne, bo wcześniej w ciąży miałam depresję okołoporodową. Muszę przyznać, że to straszne. Kobiety wtedy o tym nie mówiły, niektórzy uważali, że to niebezpieczne, jeśli kobieta narzeka z dzieckiem w środku, ale teraz kobiety mówią o tym codziennie. Dzięki Jezu nie musimy trzymać tego bólu w tajemnicy. Tym razem będę ćwiczyć jogę każdego dnia! Przesyłam dużo radości i miłości„.

Britney od miesięcy głośno mówiła o chęci założenia rodziny z narzeczonym Sam Asghari. Podczas kurateli (z której artystce udało się uwolnić w listopadzie zeszłego roku) była zmuszona do noszenia wkładki domacicznej, uniemożliwiającej jej zajście w ciążę. Para poznała się w 2016 roku na planie teledysku do utworu „Slumber Party”, a połączyła ich miłość do… sushi. Jak wielokrotnie podkreślała sama Britney, 28-letni trener fitness mocno wspierał ją w walce o wolność i angażował się w ruch #FreeBritney.

Przypomnijmy, że Spears ma już dwóch synów 16-letniego Seana Prestona i 15-letniego Jaydena ze swoim byłym mężem, Kevinem Federlinem. Gwiazda nie ukrywa, że marzy jej się córeczka.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Britney Spears się zaręczyła!

Britney Spears odzyskała wolność! Jest oficjalna decyzja sądu

Chłopak Britney Spears zabrał głos. Mężczyzna w ostrych słowach odniósł się do ojca piosenkarki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here