Jedna z największych gwiazd popu wydała po raz kolejny swój album w nieco odświeżonej wersji. Reedycja albumu „Glory” Britney Spears jest już dostępna wszędzie. 

Album „Glory”, który swoją premierę miał w 2016 roku, został ponownie wydany w formie deluxe na winylu oraz w serwisach streamingowych. Nową wersję wzbogacono o nowe utwory, których wcześniej nie dane było usłyszeć na oryginalnym „Glory” sprzed 4 lat. Mowa tu o takich piosenkach jak „Swimming In The Stars” oraz „Mood Ring”, które wcześniej dostępne było tylko na japońskiej wersji wydawnictwa. Na reedycji znalazło się też połączenie, które uszczęśliwi zarówno fanów Britney, jak i grupy Backstreet Boys – artystów usłyszymy razem w piosence „Matches”.

Oczywiście album nie jest niczym nowym, ale słuchacze Britney na na pewno ucieszą się z takiego odświeżenia twórczości wokalistki. Niestety wśród „Glory (Deluxe)” pojawiło się wiele kontrowersji. Znaczna część fanów Księżniczki popu, którzy działają w akcjach #FreeBritney, widzi w premierze tego wydawnictwa jedynie chęć zysku ze strony ojca piosenkarki. Wiadomo, że Brit zdecydowała się nie wydawać nowej muzyki, póki jej tata sprawuje nad nią kuratelę i odpowiada m.in. za jej finanse. Podejrzewa się, że 39-latka nie ma nic wspólnego z dzisiejszą premierą.

Nowa piosenka Britney Spears. Utwór „Swimming In The Stars” promuje reedycję albumu „Glory”

Powinny być singlami: te piosenki Britney Spears zasługiwały na więcej uwagi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here