Britney Spears niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że jej ulubionym medium społecznościowym jest Instagram. Gwiazda chętnie zamieszcza na swoim profilu prywatne zdjęcia w towarzystwie synów, obecnego partnera oraz filmiki z własnych pokazów mody, podróży i treningów. Tym razem, ku uciesze fanów, którzy stęsknili się za jej śpiewem na żywo, piosenkarka opublikowała nagranie, na którym śpiewa klasyk z repertuaru Franka Sinatry – ‚New York, New York’. 

W poniedziałek, 36-letnia księżniczka popu zamieściła w serwisie Instagram krótkie wideo ze swoją własną interpretacją pochodzącego z 1979 roku wielkiego przeboju Franka Sinatry – ‚New York, New York’, pytając retorycznie: „Kto nie kocha Sinatry?”.  Do nagrania filmiku, Britney Spears użyła filtru z aplikacji Snapchat, który znacznie zmodyfikował jej głos. Stęsknieni za prawdziwym wokalem Spears fani szybko pozbyli się nakładki filtrującej jej rzeczywiste rejestry i opublikowali surową wersję, pozbawioną autotune. Oba wykonania prezentujemy poniżej.

Who doesn’t love Sinatra??

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Britney Spears podzieliła się z wielbicielami swoimi umiejętnościami wokalnymi za pośrednictwem aplikacji Instagram. W dniu swoich 36. urodzin, amerykańska gwiazda popu zaskoczyła wszystkich wykonaniem hitu Elvisa Presleya ‚I Can’t Help Falling In Love With You’.  Wideo z występem możecie zobaczyć, klikając tutaj