Królowa Świąt Bożego Narodzenia, Mariah Carey, jak co roku przygotowała wyjątkowy świąteczny prezent. Artystka jeszcze w tym tygodniu wyda całkowicie nowy utwór. 

W filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych 1 listopada, dzień po Halloween, Mariah, jako muzycznych duch Świąt, ceremonialnie niszczy dynie i obwieszcza całemu światu, że już nadszedł jej czas, czas na Boże Narodzenie.

I nie są to puste obwieszczenia. Już w najbliższy piątek premierę będzie mieć całkowicie nowy świąteczny utwór Mariah „Fall in Love at Christmas” z gościnnym udziałem Khalida i Kirka Franklina. Fragment piosenki usłyszeć można w udostępnionej dzisiaj zapowiedzi.

Według zapewnień samej Mariah, nowa piosenka to dopiero początek tegorocznego świętowania. Artystka w zanadrzu ma jeszcze dużo, dużo więcej. Nieoficjalne doniesienia mówią o kolejnym muzycznym show, które swoją hucznością ma przebić zeszłoroczne „Mariah Carey’s Magical Christmas Special„.

Tymczasem klasyk „All I Want For Christmas Is You” na prawie 2 miesiące przed Bożym Narodzeniem powrócił już na US iTunes, jak również trafił do Top 50 na amerykańskim Spotify i na 106. pozycję Global Spotify Chart. Piosenka tylko wczoraj (1.11) została odtworzona 890 tys. razy. Przypominamy, że w zeszłym roku „All I Want For Christmas Is You” po raz pierwszy uplasowało się na 1. miejscu rankingu Billboard Hot 100. Jest szansa, że w tym roku wielki przebój Mariah Carey powtórzy ten sukces.

„All I Want for Christmas Is You” Mariah Carey z największą w historii liczbą odsłuchań na Spotify

Mariah Carey wypowiedziała się na temat filmu biograficznego. Artystka chce przenieść swoją książkę autobiograficzną na duży ekran

Światowa dominacja „All I Want For Christmas Is You”. Utwór Mariah Carey na szczycie Hot 100 i Global 200

Jade Ewen jako Mariah Carey w serialu Netflixa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here