Z okazji swoich 60 urodzin, lider legendarnej grupy U2 Bono opublikował w serwisach streamingowych playlistę składającą się z 60 utworów, które zmieniły jego życie. Wśród nich nie zabrakło popowych propozycji od Lady Gagi, Madonny czy Billie Eilish.

Bono to niewątpliwie legenda muzyki. Wokalista wraz z pozostałymi członkami zespołu U2 już od ponad 40 lat z powodzeniem kontynuują karierę muzyczną, a ich ostatni album „Songs of Experience” pochodzi z 2017 roku. 10 maja 2020 roku, Bono obchodził swoje 60 urodziny. Z tej okazji, za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował odnośnik do listy utworów, które jak przyznał, uratowały jego życie.

„Oto niektóre piosenki, które uratowały moje życie. Te, bez których nie mógłbym żyć. Te, które przeniosły mnie stamtąd tutaj, od 0 do 60. Przez wszystkie zadrapania, wszelkiego rodzaju uciążliwości, od powagi to głupoty i radość, głównie radość” – napisał.

Wśród wyróżnionych przez niego kawałków nie zabrakło piosenek z repertuaru Billie Eilish, Madonny, Adele, Beyonce i Lady Gagi. Pełną playlistę znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here