Wciąż nie milkną słowa uznania dla Billie Eilish, która otrzymała aż 5 statuetek Grammy za swój debiutancki album. Talentem młodej wokalistki zachwycił się również znany z grupy Green Day Billie Joe Armstrong. Chwaląc Billie, obraził inną popularną wokalistkę – Arianę Grande.

Każdy fan Billie Eilish wie doskonale o tym, że jest ona wielką fanką zespołu Green Day. W październiku 2019 roku, autorka hitu „Bad Guy” spotkała się z frontemen grupy i wspólnie udzielili wywiadu dla magazynu „Rolling Stone”. Jak się okazuje, również Billie Joe Armstrong jest zachwycony talentem młodej piosenkarki, która odnosi coraz większe sukcesy w muzyce. W wywiadzie dla „USA Today”, zapytany o reakcję na wielki trium Billie podczas rozdania nagród Grammy, zdradził, co wyróżnia ją na tle innych topowych wokalistek.

„To było świetne. Słyszałem o tym, ponieważ oglądanie aktualnie Grammy to coś strasznego, ale byłem za nią i za jej bratem. Wygrali naprawdę zasłużenie. Ich muzyka jest prawdziwa, można rzec, że wypływa prosto z nich, co odróżnia ich od pozostałych artystów popowych. To nieporównywalne, co zrobiła [Billie] w porównaniu do kogoś takiego jak Ariana Grande. Ona jest prawdziwa” – powiedział.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here