Wielkie gratulacje dla Billie Eilish i jej brata Finneasa, którzy właśnie zostali laureatami prestiżowego Oscara. Ich utwór „No Time To Die” został nagrodzony w kategorii Najlepsza Piosenka. 

Minionej nocy w Los Angeles miejsce miało największe wydarzenie Hollywood. Podczas wspaniałego święta kina, statuetki powędrowały do m.in. Jessicy Chastain, Willa Smitha, Ariany DeBose i Jane Campion. Bank rozbiło „Dune”, triumfując łącznie 6 razy, w tym w kategorii Najlepsza Muzyka, natomiast za Najlepszy Film 2021 roku uznano „Coda”.

Oscara w kategorii Najlepsza Piosenka wygrała Billie Eilish z utworem „No Time To Die”, nagranym do najnowszego Bonda. Przebój 20-letniej zaledwie piosenkarki, wyprzedził takie utwory jak „Dos Oruguitas”, Down to Joy”, „Somehow You Do” oraz śpiewane przez Beyoncé „Be Alive”. 

Zarówno dla Billie, jak i dla Finneasa jest to pierwszy Oscar w karierze. Statuetka dołączy do i tak już imponującej kolekcji, którą zgarnęło „No Time To Die”. Piosenka wyróżniona została już podczas m.in. Grammy Awards czy Złotych Globów.

Teledysk do piosenki promującej nowy film o Jamesie Bondzie już dostępny. Zobacz „No Time To Die” od Billie Eilish

Beyoncé i Billie Eilish z nominacjami do Oscara

Billie Eilish i Finneas na żywo z utworem promującym nowy film o Jamesie Bondzie. Artyści wykonali wspólnie „No Time To Die”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here