Nazwisko Billie Eilish padało podczas wszystkich najważniejszych muzycznych wydarzeń, które honorowały dokonania artystów w 2019 roku. Historyczna noc dla 18-latki to z pewnością ceremonia nagród Grammy, na której zgarnęła wszystkie najważniejsze statuetki wieczoru. Billie nie zwalnia tempa i zapowiada kolejny utwór – premiera już w czwartek 12 listopada.

Po mocnym, pełnym sukcesów 2019 roku oczy przemysłu muzycznego były skierowane na nastoletnią Billie Eilish oraz wypatrywały jaki będzie jej kolejny ruch. Artystka zaśpiewała piosenkę do kolejnego filmu z serii James Bond, zatytułowaną „No Time To Die”, co z pewnością zalicza się do długiej już listy osiągnięć Eilish.

Billie wydała także kompozycję „everything i wanted”, do którego teledysk stworzyła wspólnie z bratem Finneasem. Utwór okupował przez długi czas czołówkę zestawienia Billboard Hot 100, umacniając pozycję wokalistki w muzycznym świecie.

Podczas swojego koncertu wirtualnego, do którego dostęp można było wykupić na takiej samej zasadzie jak na tradycyjne wydarzenia muzyczne, powiedziała, że drugi album jest niemalże gotowy – nie zdradziła jednak żadnych szczegołów.

Kolejny numer zatytułowany „Therefore I Am” zostanie wydany już 12 listopada o 19 polskiego czasu. Artystka poinformowała o tym swoich odbiorców za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zapewne jest to przedsmak kolejnego wydawnictwa Eilish. Czy powtórzy ogromny sukces jej debiutanckiego albumu? Niebawem się przekonamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here