Billie Eilish to z pewnością jedna z najważniejszych artystek młodego pokolenia. 17-letnia artystka za sprawą swojego debiutanckiego krążka, który trafił do sieci w tym roku, zdołała szybko wskoczyć na szczyty list przebojów oraz zgromadzić masę fanów. Tymczasem Billie wyraziła oburzenie z powodu okładki z jej udziałem, którą przygotował jeden z niemieckich magazynów.

Billie Eilish trafiła na okładkę najnowszego numeru niemieckiej edycji magazynu Nylon. Redaktorzy magazynu zdecydowali się ukazać 17-latkę jako robota, bez włosów oraz bez ubrań. Sama Eilish nie kryła swojego oburzenia opublikowaną okładką i skrytykowała wizję twórców.

„Co to k*rwa jest. Po pierwsze, nikt z magazynu Nylon nigdy się ze mną nie kontaktował na temat tego dzieła. Ani ja, ani moi współpracownicy nie mieliśmy pojęcia, że coś takiego ma miejsce” napisała. „To nawet nie jest prawdziwe zdjęcie. Nie miałam w to żadnego wkładu. Po trzecie, zrobiliście grafikę, na której nie mam ubrania? To nieprawda? W wieku 17 lat? I wzięliście to zdjęcie na okładkę???? Nawet jeśli to zdjęcie miało przedstawiać mnie jako robota… nie wyraziłam nigdy na to zgody. Po czwarte, USUNĘLIŚCIE MI WSZYSTKIE WŁOSY? Słaaaaaaaaabe” zakończyła.

A Wy co sądzicie o okładce „Nylon”?
Dajcie znać w komentarzu pod postem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here