Artystka, która w ostatnim czasie odnosi ogromne sukcesy na całym świecie postanowiła wypowiedzieć się na temat porównań do innych piosenkarek. Gwiazda stwierdziła, że jest to przejaw braku szacunku wobec ich pracy.

Billie Eilish przez wielu dziennikarzy i fanów muzyki jest porównywana do Lany Del Rey, Avril Lavigne czy Lorde. Wszystko to za sprawą charakterystycznej muzyki i specyficznego stylu ubierania się. W najnowszym wywiadzie udzielonym dla „Los Angeles Times”, Billie otwarcie powiedziała, co sądzi o tego typu porównaniach i nastawianiu wokalistek przeciwko sobie przez media.

„Wszyscy zawsze próbują zmusić nas, artystów, do rywalizacji. Piszą: „Album Billie może pokonać album Ariany”, itd. Przestańcie! Nie obchodzi mnie to. Nie chcę słuchać, że Billie Eilish to nowa Lana Del Rey. Nie lekceważcie Lany w ten sposób! (…) Ta kobieta stworzyła własną, wspaniałą markę, znalazła pomysł na własną karierę. Nie powinna słyszeć takich rzeczy. (…) Sama nie chciałabym usłyszeć za kilka lat, że jakiś debiutant jest nową Billie” – wyznała w wywiadzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lana Del Rey (@lanadelrey)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here