Billie Eilish przygotowała fanów zupełnie nowy projekt. We współpracy ze swoim ojcem, popularna wokalistka stworzyła muzyczne show „me & dad radio”, w którym opowiadają o różnych numerach. W pierwszym odcinku gwiazda wypowiedziała się na temat twórczości Ariany Grande.

O tym, że Billie Eilish jest fanką Ariany Grande mogliśmy przekonać się wielokrotnie, między innymi podczas rozdania nagród Grammy w lutym tego roku. Wokalistka ponownie dała do zrozumienia, że jest zafascynowana twórczością wykonawczyni hitu „7 Rings”. W audycji, którą tworzy ze swoim ojcem Patrickiem, czyli „me & dad radio” dla Apple Music, Billie Eilish wypowiedziała się na temat utworów „Side To Side” i „Break Free”. Artystka przyznała, że to ulubione piosenki jej taty z repertuaru amerykańskiej wokalistki. Słuchając hitu „Break Free”, Billie nie tylko pokusiła się na zaśpiewanie fragmentu, ale zasypała Ari szeregiem komplementów.

„To klasyk! Dokładnie tak powinien brzmieć pop. Jest niesamowita. Słyszeliście jej cover „Emotions”? O mój Boże! To najbardziej utalentowana s*ka w tym biznesie” – powiedziała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here