Jeden z najbardziej znanych filmów młodzieżowych powraca w nowej odsłonie i z nową obsadą, w której być może zobaczymy ulubienice młodego pokolenia – Billie Eilish i Zendayę.

Na początku 2020 roku scenarzystka Tina Fey ogłosiła filmową adaptację musicalu „Mean Girls” opartego na historii z dobrze znanego filmu z 2004 roku. Prace nad produkcją idą powoli, głównie z powodu pandemii, ale dużo wskazuje na to, że już niedługo światło dzienne ujrzą pierwsze newsy dotyczące nowej obsady.

Fey, która współtworzy nadchodzący film i również odpowiedziana jest za scenariusz do oryginalnych „Wrednych dziewczyn”, w jednej ze swoich najnowszych wypowiedzi przyznała, że przy doborze aktorów celuje w mniej rozpoznawalne twarze, które dopiero są na początku swojej kariery. Dodała jednak, że jest mocno zainteresowana angażem Zendayi oraz Billie Eilish, które wcielić by się miały w główne role Cady i Janis.

„Jeśli Billie Eilish będzie chciała zagrać Janis, a Zendaya Cady, to zrobimy to!” – powiedziała.

Film „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” już w lutym. Zobacz zwiastun

Zendaya o „Savage Remix” od Megan Thee Stallion i Beyoncé: „Nigdy wcześniej nie czułam większej radości z premiery jakiejś piosenki”

Nowość od Billie Eilish. Wokalistka opublikowała singiel i teledysk zatytułowany „Therefore I Am”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here