Zapowiadany już wcześniej duet Rosalíi i Billie Eilish już w ten czwartek (21.01) ujrzy światło dzienne. O współpracy jednych z najbardziej docenianych artystek młodego pokolenia mówi się już od ponad roku. 

Billie Eilish i Rosalía nagrały wspólny utwór. Piosenka nosi tytuł „Lo Vas a Olvidar” i powstała na potrzeby popularnego serialu HBO „Euphoria” z Zendayą w roli głównej. Producentem piosenki jest brat Billie – FINNEAS.

Premiera utworu i nakręconego do niego teledysku odbędzie się już jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego. Odcinek specjalny serialu z piosenką zadebiutuje tego samego dnia na platformie HBO Max, a premiera telewizyjna na HBO nastąpi dwa dni później.

Fragment „Lo Vas a Olvidar” można usłyszeć w wypuszczonym wczoraj zwiastunie odcinka. Billie i Rosalía za pomocą mediów społecznościowych podzieliły się również okładką singla i zapowiedziami teledysku.

Przy okazji warto przypomnieć, że na Apple TV+ już wkrótce ukaże się dokument „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” oraz album ze zdjęciami zatytułowany „Billie Eilish”. Więcej na temat filmu o młodej piosenkarce TUTAJ.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez LA ROSALÍA (@rosalia.vt)

Hit „Blinding Lights” w całkowicie nowej odsłonie. The Weeknd zaprosił do współpracy Rosalíę

Film „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” już w lutym. Zobacz zwiastun

Billie Eilish i Zendaya w nowej wersji kultowego „Mean Girls”? Twórcy filmu są zainteresowani młodymi gwiazdami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here