Na początku maja, Billie Eilish oficjalnie potwierdziła w wywiadzie, że współpracuje z Justinem Bieberem nad nową muzyką. Dziś wiemy już, co to za projekt.

Billie Eilish nigdy nie ukrywała swojej fascynacji kanadyjskim wokalistą. Jak sama mówi, Justin Bieber i Avril Lavigne to jej najwięksi idole i gdyby nie oni, dziś nie byłaby tym, kim jest. Kiedy wobec tego nadarzyła się okazja, artystka postanowiła stworzyć z wykonawcą przeboju „Sorry” piosenkę. Jak donoszą zagraniczne źródła, nie będzie to jednak zupełnie nowy utwór.

Wczoraj, na Twitterze Justina Biebera pojawił się tajemniczy tweet o treści Remix. Dziś wiemy, że miał on związek z tym, co wspólnie przygotowali z Billie Eilish. Artyści zdecydowali się na nagranie nowej wersji hitu „Bad Guy”, która ma mieć swoją premierę już w ten piątek, 12 lipca. Takie działanie ma na celu umożliwienie dotarcia piosence do 1. miejsca listy Hot 100 Billboardu, a także przerwania dominacji Lil Nas X’a i Billy’ego Ray Cyrusa. Przypomnijmy, że jeśli za dwa tygodnie piosenka „Old Town Road” dalej będzie na szczycie zestawienia, wyrówna rekord Mariah Carey oraz Luisa Fonsiego, Daddy Yankeego i właśnie Justina Biebera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here