Święta Bożego Narodzenia już za lekko ponad miesiąc. W przygotowaniu na sezon słynny muzyczny magazyn „Billboard” wydał swoją topkę najlepszych świątecznych utworów. 

Na szczycie listy, bez większego zaskoczenia, uplasował się przebój Mariah Carey „All I Want for Christmas Is You”. Hit Carey w 2019 roku, w swoją 25 rocznicę premiery, trafił na szczyt listy Billboard Hot 100. Sukces ten udało mu się powtórzyć rok później i dużo wskazuje, że i w tym roku będzie mieć szansę na wysokie miejsce. Numer obecnie okupuje 61. pozycję na Global Spotify i powoli pnie się w górę. 

Cała lista 100 najlepszych świątecznych utworów według Billboardu TUTAJ. Oprócz Mariah znaleźli się na niej m.in. Justin Bieber, Kelly Clarkson, Elvis Presley, Ariana Grande, Brenda Lee, Katy Perry, Bing Crosby, Michael Buble i grupa Wham!. Miejsca były przyznawane na podstawie komercyjnego sukcesu piosenki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez billboard (@billboard)

Mariah Carey z nową piosenką świąteczną „Fall in Love at Christmas” w towarzystwie Khalida i Kirka Franklina

„All I Want for Christmas Is You” Mariah Carey z największą w historii liczbą odsłuchań na Spotify

„All I Want For Christmas Is You” króluje na listach przebojów. Piosenka pobiła kolejne rekordy i stała się pierwszym utworem, który okupował pierwsze miejsce w 3 latach

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson razem! Wokalistki wspólnie wykonały utwór „Oh Santa!”

Gwiazdy śpiewają „All I Want for Christmas Is You”. Zobacz filmik przygotowany z okazji 25-lecia kultowego singla Mariah Carey

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here