Piosenkarka, aktorka, tancerka, producenta i bizneswoman w jednym. Jennifer Lopez to prawdziwa ikona showbiznesu, a teraz na potwierdzenie tego będzie mieć jeszcze statuetkę. 

Gala Billboard Women in Music to coroczne wydarzenie organizowane przez słynny muzyczny magazyn „Billboard”. Celem wydarzenia jest uhonorowanie „kobiet w przemyśle muzycznym, które wniosły znaczący wkład w biznes i które poprzez swoją pracę i ciągły sukces inspirują pokolenia kobiet do podejmowania coraz większej odpowiedzialności w tej dziedzinie”. W tym roku ceremonie odbędzie się już po raz 15. Główna nagroda Kobieta Roku powędruje w ręce Cardi B (więcej na ten temat TUTAJ).

Organizatorzy tegorocznego Billboard Women in Music postanowili również i tym razem przyznać nagrodę specjalną Icon Award, będącą wyjątkowym wyróżnieniem dla artystki, która wniosła historyczny wkład w przemysł muzyczny i sztukę. Laureatką Icon Award 2020 jest nie kto inny jak Jennifer Lopez. Redaktorzy Billboardu docenili wpływ J.Lo „na biznes muzyczny i społeczność artystyczną”.

Nagrody Women in Music wręczone zostaną 10 grudnia. Lopez dołączy do poprzednich nagrodzonych: Alanis Morissette, Cyndi Lauper, Mary J. Blige, Shani Twain i Arethy Franklin.

Cardi B Kobietą Roku 2020 według magazynu „Billboard”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here