W tym roku już po raz jedenasty magazyn Billboard wręczy nagrodę ‚Woman Of The Year. Statuetka dedykowana jest kobietom, które ‚znacząco przyczyniły się do muzycznego biznesu i dzięki swojej pracy, a także ciągłym sukcesom, inspirują kolejne pokolenia kobiet do zwiększania ich odpowiedzialności na rynku’. W tym roku wyróżnienie trafi do Seleny Gomez.

Selena Gomez ma za sobą pracowity rok: wokalistka szykuje się do wydania kolejnego albumu studyjnego, zaprezentowała cztery single, które znalazły się w notowaniu Hot100 Billboardu (’Bad Liar’, ’Fetish’, ’It Ain’t Me’ i ’Wolves’), a także zajęła się produkcją hitowego serialu platformy Netflix ’13 Powodów’. 25-letnia artystka wspomogła również organizację Lupus Research Alliance. Dzięki jej postawie udało się zebrać ponad 500,000 dolarów dla potrzebujących.

„Selena nie tylko wzrasta na listach, ale ciągle inspiruje młode kobiety wszędzie, aby być autentycznym, dawać więcej od siebie i nie bać się zawierać głosu. Ona nigdy nie obawia się mówić o tym, co myśli i używa swojej pozycji do pomagania innym. Jesteśmy poruszeni, honorując ją tytułem naszej Kobiety Roku” – powiedział John Amato, zarządca The Hollywood Reporter-Billboard Media Group.

Gala Billboardu odbędzie się już 30 listopada. Ceremonia ma na celu uhonorowanie kobiet z przemysłu muzycznego, które mają znaczący wkład w rozwój muzyki, a także inspirują kolejne generacje Pań do realizowania się w tym aspekcie. Jedną z nagrodzonych w zeszłym roku była Madonna, do której powędrowała statuetka ‚Woman of The Year’.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here