Czołówka amerykańskiego zestawienia Billboard Hot100 bez zmian. Zeszłotygodniowe trzy topowe pozycje utrzymują kolejno Post Malone i jego ‚Rockstar’, Cardi B z ‚Bodak Yellow (Money Moves)’ i 1-800-273-8255′ Logica, Alessi Cary i Khalida.

Na czwarte miejsce awansuje Feel It Still’ grupy Portugal. The Man. Jest to najwyżej notowany utwór grupy na liście Billboardu w historii zespołu. Ścisłą piątkę zamyka Imagine Dragons wraz z Thunder’, awansując z miejsca ósmego. Jest to trzeci raz, gdy zespół ten wprowadza swój utwór do grona pięciu najpopularniejszych singli w USA. Poprzednio udało się im to w 2012 roku z ‚Radioactive’ (miejsce 3.) i w tym roku z ‚Believer’ (miejsce 4.).

Miejsce szóste bez zmian – J Balvin i Willy William z Beyonce na featuringu i ich singiel ‚Mi Gente’. Pozycja siódma należy do Demi Lovato, której ‚Sorry Not Sorry’ zalicza skok o dwa oczka. Jest to najwyżej notowana piosenka w karierze artystki. Miejsce ósme to spadek Sama Smitha i jego najnowszego utworu Too Good At Goodbyes’. Na pozycję dziewiątą awansują French Montana i Swae Lee z ‘Unforgettable’ po dwóch tygodniach spędzonych na miejscu dziesiątym. Ostatnie miejsce czołowej dziesiątki to wielki spadek ‚Look What You Made Me Do’ Taylor Swift z miejsca czwartego.

A co ciekawego poza ścisłą czołówką?

13. ‘What About Us’ Pink (+10)
15. ‚Despacito’ Luis Fonsi & Daddy Yankee & Justin Bieber (-2)
18. ‘Perfect’ Ed Sheeran (+4)
20. ‘Havana’ Camilla Cabello & Young Thug (+6)
22. ‚Shape Of You’ Ed Sheeran (-4)
38. ‘New Rules’ Dua Lipa (+6)
52. ‚Ready For It?’ Taylor Swift (+1)
60. ‚How Long’ Charlie Puth (=)
69. ‚Dusk Till Dawn’ ZAYN ft. Sia (+2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here