Muzyczny piątek 31 maja przyniósł nam naprawdę wiele dobroci. Tego dnia Katy Perry i Cardi B wydały nowe single, a Miley Cyrus wypuściła swoją EP-kę. Wiemy już, jak owe wydawnictwa poradziły sobie na prestiżowej liście Billboardu. Będziecie zaskoczeni.

Wydawać by się mogło, że w przypadku takich artystek jak Miley Cyrus, Katy Perry oraz Cardi B, można mówić tylko i wyłącznie o miejscach w ścisłej czołówce list przebojów. Jak się jednak okazało, „Never Really Over”, „Press” oraz „Mother’s Daughter” nie podbiły z miejsca serc amerykańskich słuchaczy. Katy Perry, pomimo równoczesnej premiery utworu i teledysku, zadebiutowała na 15. miejscu zestawienia. Cardi B oczko niżej, bo na miejscu 16. Miley Cyrus uplasowała się dopiero na 54. pozycji. W jej przypadku łatwo to wytłumaczyć. Pomimo, że gwiazda wydała 31 maja EP-kę „She Is Coming”, nie wybrała lead singla, który miałby na celu promocję jej nowej ery.

Oczywiście są to tylko debiuty. Każda z piosenkarek ma szansę na wylansowanie hitów i dotarcie nawet na sam szczyt HOT 100. Wszystko zależy od dobrej promocji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here