Już za równych 7 miesięcy gdańska plaża zamieni się w kolorową krainę muzyki latino. Wszystko za sprawą pierwszej polskiej edycji festiwalu Trapeton Summer Bash. 

Trapeton Summer Bash to nowy festiwal na mapie Polski z muzyką latynoską, reggaeton i trap, który odbędzie się w Gdańsku, na plaży Stogi, między 8 a 10 lipca 2022. Uczestnicy będą mogli cieszyć się muzyką na żywo, w wykonaniu największych gwiazd muzyki latynoskiej. Wśród dotychczas potwierdzonych gwiazd znaleźli się Abraham Mateo, IR SAIS, Loco Escrito, Mercado Negro, Gente De Zona, Grupo Extra oraz Anitta!

BRAZYLIJSKA MEGAGWIAZDA PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. ANITTA GWIAZDĄ FESTIWALU TRAPETON SUMMER BASH

Po tym jak cała pula wejściówek dostępnych wcześniej dla największych fanów, wyprzedała się jeszcze przed oficjalnym zakończeniem przedsprzedaży, organizatorzy rozpoczęli dzisiaj oficjalną sprzedaż biletów. Ceny, w zależności od pakietów dla uczestników oraz bliskości do głównej sceny, zaczynają się od 349 zł i 549 zł. Wszystkie szczegóły znaleźć można na stronie internetowej www.trapeton.pl.

Poza muzyką, dla festiwalowiczów będzie czekać mnóstwo niesamowitych atrakcji, w tym siatkówka plażowa, zumba, lekcje tańca latynoskiego, warsztaty artystyczne i wiele innych, których celem jest zwiększenie świadomości kultury latynoskiej. Tematem przewodnim wydarzenia będzie Día de Los Muertos.

Brazylijska megagwiazda po raz pierwszy w Polsce. Anitta gwiazdą festiwalu Trapeton Summer Bash

Koncert Malumy w Krakowie: bilety są już w sprzedaży

Ruszyła przedsprzedaż biletów na festiwal Trapeton Summer Bash 2022

Muzyczna latino bomba ze Szwajcarii. Poznajcie Loco Escrito – jedną z gwiazd festiwalu Trapeton Summer Bash 2021

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here