Koniec czerwca przyniósł nam prawdziwie zaskakującą informację. Wieloletni menadżer Justina Biebera i Ariany Grande – Scooter Braun, wykupił za 300 milionów dolarów wytwórnię, dla której nagrywała Taylor Swift. Dziś poznaliśmy najbliższe plany wydawnicze Big Machine Records.

Przedstawiciele Big Machine Records rozesłali dziś wiadomości e-mail do fanów Taylor Swift, w których poinformowali o premierze singla „Teardrops On My Guitar” na winylu. Ma to związek ze świętowaniem 13. rocznicy ukazania się na rynku debiutanckiego albumu artystki o tytule „Taylor Swift”.

„Działajcie szybko! Właśnie wydaliśmy limitowaną edycję „Teardrops On My Guitar” na 7-calowym winylu z akustycznym nagraniem jako B-Side!” – tak brzmiała treść zamieszczonej informacji.

Jak podano w mailu, płyta zostanie wysłana do wszystkich kupujących z dniem 30 sierpnia 2019 roku. To drugi singiel z pierwszego krążka Taylor, który doczekał się wydania na winylu. Pierwszym był „Tim McGraw”. Wydawnictwo ukazało się 20 czerwca w pre-orderze i zostało całkowicie wyprzedane.

Decyzja o kontynuowaniu wydawania piosenek Taylor na „czarnym krążku” od razu wywołała lawinę komentarzy w sieci. Swifties nie kryją swojego oburzenia. Pomimo tego, że przedstawiciele Big Machine Records przyznali, iż umowa na wydanie singli w takiej formie została zawarta, zanim firmę przejął Scooter Braun, to wielbiciele gwiazdy zgodnie uznali, że w zaistniałej sytuacji nie powinna zostać ona zrealizowana. Ataki na BMR wymusiły na zarządzających social mediami wytwórni wyłączenie możliwości zamieszczania komentarzy.

Przypomnijmy, że Taylor Swift w długim wpisie na Tumblr wyznała, że czuje się zdruzgotana faktem, iż sześć nagranych przez nią albumów trafiło w ręcę Scootera Brauna. Gwiazda przyznała wręcz, że to najgorszy z możliwych scenariuszy. Po jej stronie stanęli między innymi tacy artyści jak Katy Perry, Brendon Urie czy Cher. Więcej o całej sytuacji przeczytacie TUTAJ.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

We just released a Limited Edition 7” Vinyl Single of “Teardrops On My Guitar” with Acoustic B-Side Recording! Link to shop in bio.

Post udostępniony przez Big Machine Label Group (@bigmachinelabelgroup)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here