Do niedawna, Bhad Bhabie uchodziła za jedną z najpopularniejszych koleżanek Billie Eilish. Zapytana o to, czy dalej przyjaźni się z laureatką nagród Grammy, młoda raperka nie kryła swojego żalu względem jej zachowania.

Bez dwóch zdań, Billie Eilish jest dziś jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki na całym świecie. Jej debiutancki album, który niedawno obchodził swoje pierwsze urodziny, był jednym z najchętniej kupowanych wydawnictw 2019 roku, a pochodzący z niego singiel „Bad Guy” dotarł na sam szczyt notowania HOT 100 Billboardu. Popularność Billie spowodowała, że zaczęli przyjaźnić się z nią jej idole – Justin Bieber czy też Avril Lavigne. Do niedawna, jedną z najbardziej znanych koleżanek nastoletniej piosenkarki była Bhad Bhabie.

Bhad Bhabie to nastoletnia raperka, która zasłynęła frazą „cash me outside, how ’bout dah?”. To też najmłodsza przedstawicielka sceny hip-hopowej, której udało się zamieścić singiel na HOT 100 Billboardu. W trakcie transmisji na żywo, jeden z fanów zapytał Bhad o jej kontakty z Billie Eilish. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich fanów obu artystek.

„Nie wiem, czy Billie jest moją przyjaciółką. Za każdym razem, gdy wysyłam jej wiadomość prywatną z numerem, nie wysyła mi żadnej wiadomości. Nie wiem, wydaje mi się, że tak się dzieje, gdy s*ki stają się sławne. Może tak być. Wszystko jest ok. Wiem, kim są moi przyjaciele” – powiedziała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here