Beyoncé zaskoczyła wszystkich swoich fanów publikując dzisiaj zwiastun do jej nowego filmu „Black is King”, który zadebiutuje już 31 lipca na platformie Disney+. 

Zwiastun od „Black is King” dostał się do sieci dzisiaj rano, następnie Beyoncé potwierdziła premierę filmu na swojej stronie internetowej Beyonce.com. Film najprawdopodobniej będzie powiązany z wydanym niecały rok temu albumem „The Lion King: The Gift„.

W krótkim wideo zapowiadającym „Black is King” oprócz wokalistki wystąpili także jej mąż Jay Z oraz dzieci Blue Ivy, Rumi i Sir. Beyoncé odpowiada za scenariusz, reżyserię i jest producentem wykonawczym nadchodzącego filmu. Zwiastun „Black is King” poniżej.

Przypominamy, że 19 lipca, w święto Juneteenth Beyoncé opublikowała całkowicie nową piosenkę zatytułowaną „Black Parade” będącą celebracją pochodzenia artystki oraz odpowiedzią na ostatnie akcje ruchu Black Lives Matter. Cały zysk z utworu przekazany jest na projekt Black Business Impact Fund prowadzony przez fundację BeyGOOD, za której działanie Beyoncé już dzisiaj w nocy, podczas 20 ceremonii BET Awards, otrzyma wyróżnienie Humanitarian Award. Więcej o tym TUTAJ.

Beyoncé celebruje swoje dziedzictwo i pochodzenie w nowym utworze. Posłuchaj „Black Parade”

Premiera nowego albumu od Beyoncé. Streamuj płytę „The Lion King: The Gift”

Beyoncé laureatką Humanitarian Award. Nagroda zostanie wręczona podczas gali BET Awards 2020

Beyoncé nagra soundtrack do filmu Marvela? Artystka ma być odpowiedzialna za muzykę do „Black Panther 2”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here