Już w przyszły piątek do kin trafi nowa ekranizacja kultowego „Króla Lwa” z udziałem Beyoncé. Gwiazda oprócz udzielenia głosu Nali miała znaczący wpływ przy nagrywaniu ścieżki dźwiękowej oraz stworzyła własny album inspirowany filmem – „The Lion King: The Gift”. 

Nowy krążek od Beyoncé zatytułowany „The Lion King: The Gift” swoją premierę będzie mieć już 19 lipca. Do pracy nad krążkiem Beyoncé zaprosiła swoich ulubionych artystów oraz najbardziej utalentowanych producentów i muzyków z Afryki, by wszyscy razem mogli złożyć hołd kultowemu filmowi i wiernie oddać klimat muzyki afrykańskiej. Więcej szczegółów dotyczących płyty „The Lion King: The Gift” znajdziecie TUTAJ.

Wczoraj swoją premierę miał nowy utwór od Queen B. Kompozycja zatytułowana „Spirit” znajdzie się zarówno na oficjalnym soundtracku do „Króla Lwa” jak i na wspomnianym już krążku stworzonym przez Beyoncé.

Fani artystki podejrzewają, że ich idolka jest właśnie w trakcie nagrywania teledysku, który będzie promować piosenkę „Spirit”. Do sieci przedostały się nagrania, na których widać Beyoncé wraz z ekipą filmową w malowniczej Arizonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here