Dzisiaj o godzinie 9:00 czasu polskiego na platformie Disney+ premierę miał nowy film Beyoncé „Black Is King”, który składa się z visuali nakręconych do muzyki z krążka „The Lion King: The Gift”. Ponadto do serwisów streamingowych trafiła także wersja deluxe wspomnianego albumu. 

Na nowej wersji płyty znalazły się trzy nowe propozycje, w tym wydany w święto Juneteenth utwór „Black Parade”. Naturalnie nie zabrakło także nagranego z Shatta Wale i Major Lazer kawałka „ALREADY, którego wydany dzisiaj klip możecie obejrzeć TUTAJ. Wszystkie piosenki inspirowane są zeszłoroczną ekranizacją słynnego „Króla Lwa” z udziałem Beyoncé.

„The Lion King: The Gift [Deluxe Edition]” w całości do przesłuchania poniżej.

„Black Is King” to film przedstawiający „transcendentną podróż młodego króla przez zdradę, miłość i własną tożsamość”. Jak podaje Disney: „film przekłada lekcje z hitowej produkcji dla dzisiejszych młodych królów i królowych, którzy poszukują swoich własnych koron.” „Black Is King” zostało napisane, wyreżyserowane i wyprodukowane przez samą Beyoncé. Oprócz 24-krotnej zdobywczyni Grammy w filmie wystąpili także m.in. Lupita Nyong’o, Naomi Campbell, Pharrell Williams, Kelly Rowland, Jay Z, a także matka i dzieci artystki. Film na ten moment można obejrzeć tylko na niedostępnej w Polsce platformie Disney+.

Beyoncé opublikowała teledysk do utworu „ALREADY”. Klip pochodzi z jej najnowszego filmu „Black Is King”

Beyoncé opublikowała oficjalny zwiastun swojego nowego visual albumu.

Visual album Beyoncé już jutro. Zobacz ostatni zwiastun „Black Is King”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here