W czerwcu premierę miał ostatni krążek z udziałem Beyoncé. Wszystko wskazuje na to, że lekko ponad rok po premierze nagranego z Jay-Z „Everything is Love” gwiazda wypuści kolejną nowość. 

Jak donosi magazyn „The Sun” Beyoncé pracuje właśnie nad swoim siódmym solowym albumem. W przeciwieństwie do „Lemonade” i wspomnianego już „Everything is Love”, tym razem na próżno będzie szukać utworów opowiadających o relacjach pomiędzy artystką, a jej równie znanym mężem. Na nowym krążku Beyoncé skupia się przede wszystkim na tematyce feministycznej. Ponadto źródła podają, że na Bey7 znajdzie się wiele energicznych piosenek, które idealnie sprawdzą się na imprezowych parkietach.

Nie jest znana dokładna data premiery nowej płyty Beyoncé. Według zagranicznych mediów album ujrzy światło dzienne już tego lata. Również i tym razem można się spodziewać, że premiera krążka odbędzie się bez wcześniejszej promocji i zapowiedzi.

Warto także dodać, że 19 lipca do polskich kin trafi nowa ekranizacja słynnej bajki „Król Lew”, w której Beyoncé odpowiedzialna jest za sportretowanie jednej z głównych postaci. Wokalistkę będzie można usłyszeć na ścieżce dźwiękowej do filmu. Artystka prawdopodobnie nagrała na jej potrzeby pięć piosenek „Circle Of Life”, „Shadowland”, „Searching At The Stars”, „Cry Of The Pride Lands” oraz „Can You Feel The Love Tonight”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here