Beyoncé nie zwalnia tempa! Po premierze filmu „Homecoming” na platformie Netflix oraz wydanej płycie z utworami live, 37-letnia wokalistka pracuje nad nadchodzącą trasą koncertową. Źródła podają, że ma to być największa w jej dotychczasowej karierze.

Współpraca z marką Adidas, album live oraz premiera filmu „Homecoming” – dokumentu przedstawiającego sceny zza kulis tworzenia ubiegłorocznego koncertu piosenkarki na festiwalu Coachella. To jeszcze nie koniec! Według najnowszych doniesień brytyjskiego „The Sun”, artystka ma ruszyć w tournée już w przyszłym roku. Pierwszym przystankiem na trasie Queen B stałby się Stadion Olimpijski w Londynie.

„Beyoncé to pracowita pszczoła – jedna z najciężej harujących osób w przemyśle i właśnie planuje jedną ze swoich największych tras na przyszły rok. Do końca obecnego zajmie się zdjęciami do „Króla Lwa” oraz innymi projektami, a potem resztę czasu spędzi z Jayem oraz dziećmi.” – podaje jedno ze źródeł The Sun.

„To miał być rok przerwy dla Bey. Mimo, że nie koncertuje w tym momencie, wciąż planuje jak może dać najlepsze show swoim fanom w przyszłym roku.” – dodaje źródło w rozmowie z dziennikiem brytyjskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here