Lato 2019 jeszcze się dobrze nie skończyło, a Beyoncé już zaczęła tworzyć muzyczne plany dotyczące przyszłorocznych wakacji. W sieci roi się od plotek dotyczących nowego solowego albumu gwiazdy, teraz doszły do nich również doniesienia o jej potencjalnym duecie z Rosalíą. 

Brytyjski magazyn „The Sun” twierdzi, że Bey chce stworzyć letni przebój z gościnnym udziałem hiszpańskiej wokalistki. Jak podaje informator „Minęło już trochę czasu, odkąd Beyoncé wydała naprawdę duży hit. Jest wielką fanką Rosalíi, uważa, że są w stanie nagrać razem hymn lata 2020.”

„Beyoncé niedawno skontaktowała się z nią i umówiły się na wspólną sesję w studiu pod koniec tego roku” – kontynuuje. „Rosalía zaczyna być coraz bardziej rozpoznawalna i obie artystki są bardzo podekscytowane tym, co mogłyby razem zrobić”.

Przypominamy, że w miniony poniedziałek podczas gali MTV Video Music Awards 25-letnia Hiszpanka odebrała nagrody w kategoriach Best Latin Video i Best Choreography. Ponadto ma ona na swoim koncie również dwie statuetki Latin Grammy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here