Beyoncé powoli szykuje się do wydania swojego kolejnego albumu, na którym to możliwe, że gościnnie znajdą się dwie z obecnie największych przedstawicielek kobiecego rapu. 

Mało co wiadomo na temat nowej muzyki Beyoncé. Artystka, która słynie z wydawania swoich albumów niespodziewanie i bez wcześniejszej zapowiedzi, dba o ty by do sieci nie przedostały się żadne wycieki, jednak mimo to, zagraniczne źródła podają, że Queen Bey miała w ostatnim czasie okazję nagrać duety z najpopularniejszymi raperkami na świecie.

Szczegóły nie są znane, ale według nieoficjalnych doniesień Beyoncé stworzyła utwory z Cardi B oraz Nicki Minaj i oba znaleźć się mają na jej 7 solowym albumie, którego premiera planowana jest na lato 2021. Przypominamy tutaj, że pierwsze informacje, o tym że Beyoncé i Nicki planują ponownie spotkać się razem w studiu pojawiły się około pół roku temu. Dla tych artystek byłaby to już trzecia współpraca, natomiast Cardi B do tej pory nie wydała jeszcze ani jednego kawałka u boku Bey.

Nicki Minaj i Beyoncé nagrywają kolejny duet?

Premiera nowej piosenki Cardi B już w ten piątek

Kolejne rekordy Grammy Awards. Beyoncé artystką z największą w historii liczbą nominacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here