Według podanych dzisiaj informacji artystka i założycielka fundacji BeyGOOD zostanie uhonorowana prestiżową nagrodą Humanitarian Award podczas 20 ceremonii BET Awards.

Beyoncé zostanie uhonorowana za inicjowane i wspierane przez nią na przestrzeni lat akcje charytatywne oraz działalność założonej przez nią fundację BeyGOOD.

W 2017 roku Beyoncé utworzyła program „Formation Scholars”, który fundował stypendia wspierające młode studentki. W tym samym roku współpracowała z UNICEF w celu stworzenia „BeyGood4Burundi”, wieloletniego partnerstwa mającego na celu zapewnienie potrzebnych do życia wody i urządzeń sanitarnych w małym, pozbawionym dostępu do morza, wschodnioafrykańskim kraju Burundi, który zaliczany jest do najbiedniejszych państw świata. Po swoim historycznym już występie na festiwalu Coachella stworzyła program „Homecoming Scholars Award” dla studentów ośmiu szkół wyższych i uniwersytetów HBCU.

Ostatnio w odpowiedzi na pandemię, Beyoncé współpracowała razem ze swoją matką, Tiną Knowles Lawson w ramach kampanii #IDIDMYPART, która umożliwiała przeprowadzanie darmowych testów na COVID-19 dla mieszkańców jej rodzinnego Houston. Wsparła także działające na tym terenie organizacje pomagające zaspokoić podstawowe potrzeby zdrowotne i psychiczne w społecznościach, które są najbardziej zagrożone na straty spowodowane pandemią i kryzysem.

W czerwcu, po wydaniu swojej najnowszej piosenki „Black Parade”, która dostępna jest TUTAJ, Beyoncé ogłosiła utworzenie funduszu Black Business BeyGOOD, którego zadaniem jest wsparcie małych firm należących do czarnoskórych przedsiębiorców.

Tegoroczna gala BET Awards odbędzie się wirtualnie w nocy z 28 na 29 czerwca o godzinie 2:00 w czasu polskiego. Lista wszystkich nominowanych dostępna jest TUTAJ.

Beyoncé celebruje swoje dziedzictwo i pochodzenie w nowym utworze. Posłuchaj „Black Parade”

Pełna lista nominowanych artystów do tegorocznych BET Awards

Beyoncé z numerami 1. na Hot 100 aż w czterech dekadach. Artystka dołącza do Mariah Carey

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here