W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy światło dzienne ujrzały aż 3 krążki z udziałem Beyoncé. Nie znaczy to jednak, że Queen B nie zamierza wydać w najbliższym czasie wyczekiwanego 7 albumu. Wręcz przeciwnie – gwiazda prężnie pracuje nad nowym wydawnictwem, a niedawno miała kręcić teledysk do jednego z singli. 

Jak podają zagraniczne media Beyoncé nagrywała niedawno nowy klip. Tajemniczy teledysk ma promować kolejny duet artystki z jej równie znanym mężem, który znajdzie się na jej nadchodzącym krążku.

„To jeden z jej najbardziej ekstrawaganckich i najdroższych klipów. Kręcony był głównie w Los Angeles. Ma robiącą wrażenie choreografię, a także gorącą romantyczną scenę.” – mówi źródło. „Beyoncé pracuje z nowymi kreatywnymi osobami i jest gotowa do zmiany”.

Warto zaznaczyć, że to nie jedyne informacje dotyczące Bey7, które w ostatnim czasie przedostały się do internetu. Według doniesień do pracy nad kolejną płytą Beyoncé zaprosiła m.in. hiszpańską wokalistkę Rosalíę, o czym przeczytacie TUTAJ.

Beyoncé i Adele razem w jednej piosence! Sprawdź szczegóły współpracy tych megagwiazd

Beyoncé nagrywa wakacyjny przebój? Artystka zaprosiła do współpracy Rosalíę

Zayn w duecie z Sabriną Claudio. Posłuchaj ich wspólnego utworu „Rumors”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here